Video Upload (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Status
ru: Байдал

en: Submit
ru: Күүседири

en: Cancel
ru: Соксаары

en: File
ru: Файл

en: Default
ru: Ниити

en: Good
ru: Эки-дир

en: Not found
ru: Дилевээн
