Video Upload (6.x-1.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Good
ug: ياخشى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Thumbnail Width
ug: كىچىك كۆرۈنۈش كەڭلىكى

en: Thumbnail Height
ug: كىچىك كۆرۈنۈش ئېگىزلىكى
