Video Upload (6.x-1.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: File
eo: Dosiero

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Node
eo: Nodo

en: Good
eo: Bona

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn
