Video Upload (6.x-1.5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: File
fi: Tiedosto

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: n/a
fi: ei mitään

en: Good
fi: Hyvä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Delete all
fi: Poista kaikki

en: Id
fi: Tunniste

en: Tokens
fi: Merkit
