Video Upload (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Default
gl: Predeterminado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: n/a
gl: n/d

en: Node
gl: Nodo

en: Good
gl: Bo

en: Not found
gl: Non atopada

en: OK
gl: Aceptar

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Tokens
gl: Comodines

en: Failed
gl: Fallo

en: Show related videos
gl: Amosar os videos relacionados
