Video Upload (6.x-1.5) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File
hu: Fájl

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: n/a
hu: n. a.

en: Node
hu: Tartalom

en: Good
hu: Jó

en: Not found
hu: Nem található

en: Delete all
hu: Mindegyik törlése

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: Id
hu: Azonosító

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Video
hu: Videó

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Unknown Error
hu: Ismeretlen hiba

en: <br />Allowed file types: <strong>@types</strong>
hu: <br />Engedélyezett fájltípusok: <strong>@types</strong>

en: Default keywords
hu: Alapértelmezett kulcsszavak

en: Bad
hu: Gyenge

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
hu: %field mezőben használt fájlra való hivatkozás nem engedélyezett.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
hu: %field mező által hivatkozott fájl nem létezik.
