Video Upload (6.x-1.5) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: File
mr: फाईल

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node
mr: शाखा

en: Good
mr: चांगला

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Delete all
mr: सर्व मिटवा
