Video Upload (6.x-1.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Default
os: Æнæивд
