Video Upload (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Default
ro: Implicit

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Node
ro: Nod

en: Good
ro: Bun

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Delete all
ro: Şterge tot

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Failed
ro: Eșuat

en: Developer Key
ro: Cheia dezvoltatorului
