Video Upload (6.x-1.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව
