Video Upload (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: Node
sl: Vozlišče

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Delete all
sl: Izbriši vse
