Video Upload (6.x-1.5) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Good
th: ดี

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Delete all
th: ลบทั้งหมด

en: Video
th: วีดีโอ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน
