Video Upload (6.x-1.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: CCK
ur: سی سی کے

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Default
ur: طے شدہ

en: n/a
ur: کوئی نہیں
