Video Upload (6.x-1.6) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: CCK
bn: সি সি কে

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Good
bn: ভাল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: OK
bn: ঠিক আছে
