Video Upload (6.x-1.6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: n/a
cs: není

en: Node
cs: Uzly

en: Good
cs: Dobré

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: %title field is required.
cs: Pole %title je vyžadováno.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
cs: Odkazování na soubor uvedený v poli %field není povoleno.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
cs: Soubor, na který je odkazováno v poli %field, neexistuje.
