Video Upload (6.x-1.6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Node
cy: Nod

en: Delete all
cy: Dileu i gyd

en: %title field is required.
cy: Mae maes %title yn ofynnol.
