Video Upload (6.x-1.6) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: Node
da: Indholdselement

en: Good
da: God

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Delete all
da: Slet alle

en: Tokens
da: Symboler

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Failed
da: Mislykkedes

en: %title field is required.
da: %title-feltet er obligatorisk.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
da: Det er ikke tilladt at referere til filen i %field-feltet.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
da: Filen der refereres til fra %field-feltet eksisterer ikke.
