Video Upload (6.x-1.6) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: n/a
el: δ/υ

en: Node
el: Κόμβος

en: Good
el: Καλό

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: OK
el: ΟΚ

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Failed
el: Απέτυχε

en: %title field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
el: Η παραπομπή προς το αρχείο που χρησιμοποιείται στο πεδίο %field δεν επιτρέπεται.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
el: Το αρχείο που παραπέμπεται από το πεδίο %field δεν υπάρχει.
