Video Upload (6.x-1.6) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Unknown
fa: نامشخص

en: n/a
fa: هیچ

en: Node
fa: محتوا

en: Good
fa: خوب

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: OK
fa: موافقت

en: Delete all
fa: حذف همه

en: Id
fa: شناسه

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Video
fa: ویدیو

en: Failed
fa: ناموفق

en: %title field is required.
fa: فیلد %title ضروری است.
