Video Upload (6.x-1.6) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: CCK
hi: सी सी के

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Node
hi: नोड

en: Good
hi: उत्तम

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: OK
hi: ठीक है

en: Delete all
hi: सबकुछ मिटायें

en: Video
hi: वीडियो

en: Failed
hi: असफल हुआ
