Video Upload (6.x-1.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Default
hr: Zadano

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Good
hr: Dobra

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: OK
hr: U redu

en: Delete all
hr: Izbriši sve

en: Tokens
hr: Tokeni

en: %title field is required.
hr: %title polje je obavezno!
