Video Upload (6.x-1.6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Node
mg: Fehy
