Video Upload (6.x-1.6) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Good
mn: Сайн

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах
