Video Upload (6.x-1.6) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Default
sv: Förvald

en: Unknown
sv: Okänd

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Node
sv: Nod

en: Good
sv: Bra

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Delete all
sv: Radera allt

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Failed
sv: Misslyckades

en: YouTube API Settings
sv: Inställningar för YouTube API

en: Video Upload Settings
sv: Inställningar för Video Upload

en: Manage Video Uploads
sv: Hantera videouppladdningar

en: Upload/Edit/Display Video
sv: Ladda upp/Redigera/Visa video

en: Video processing
sv: Videon bearbetas

en: Video status is unknown. This most likely means it has not yet been processed.
sv: Videons status är okänd. Det betyder troligen att den inte har bearbetats ännu.

en: %title field is required.
sv: Fältet %title är obligatoriskt.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
sv: Hänvisning till filen som används i fältet %field är inte tillåtet.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
sv: Filen som hänvisas av fältet %field finns inte.
