Video Upload (6.x-1.6) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Default
vi: Mặc định

en: Unknown
vi: Không rõ

en: n/a
vi: không có

en: Good
vi: Tốt

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Delete all
vi: Xóa tất cả

en: Failed
vi: Thất bại

en: Not Found
vi: Không tìm thấy

en: %title field is required.
vi: Trường %title là bắt buộc.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
vi: Tập tin được tham chiếu bởi trường %field không tồn tại.
