Video Upload (6.x-1.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Default
am: ነባሪ

en: n/a
am: አይመለከተውም
