Video Upload (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: Node
az: Material

en: Good
az: Yaxşı
