Video Upload (6.x-1.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Default
be: Прадвызначана

en: Unknown
be: Невядомы

en: n/a
be: [няма]

en: Node
be: Вузел

en: Good
be: Добры

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Delete all
be: Выдаліць усё
