Video Upload (6.x-1.5) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Good
bo: བཟང

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།
