Video Upload (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: File
he: קובץ

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: n/a
he: -ללא-

en: Node
he: פריט תוכן

en: Good
he: טוב

en: Not found
he: לא נמצא

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Video
he: וידאו

en: Failed
he: נכשל
