Video Upload (6.x-1.6) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: n/a
lt: n/d

en: Node
lt: Mazgas

en: Good
lt: Gerai

en: Not found
lt: Nerasta

en: OK
lt: Gerai

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
lt: Nurodymas į bylą naudojamas %field laukelyje neleidžiama.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
lt: Failas nurodytas %field laukelyje neegzistuoja.
