Video Upload (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: File
uk: Файл

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Default
uk: Базово

en: Unknown
uk: Невідомо

en: n/a
uk: н/д

en: Node
uk: Матеріал

en: Good
uk: Добре

en: Not found
uk: Не знайдено

en: OK
uk: Гаразд

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Tokens
uk: Замінники

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Video
uk: Відео

en: Failed
uk: Невдало

en: Not Found
uk: Не виявлено

en: Thumbnail Width
uk: Ширина мініатюри

en: Thumbnail Height
uk: Висота мініатюри

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

en: Too low
uk: Дуже низько

en: Show related videos
uk: Відображати пов'язані відео

en: Are you sure you want to delete these videos?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці відео?

en: Field Info
uk: Відомості про поле

en: Thumbnail image
uk: Зображення-мініатюра

en: Orphaned
uk: Осиротілий

en: Bad
uk: Погана
