VideoField (6.x-0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Display
tr: Gösterim

en: Embedded
tr: Gömülü

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Popup
tr: Açılır pencere
