VideoField (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Display
vi: Hiển thị

en: Embedded
vi: Nhúng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Popup
vi: Tự mở
