VideoField (6.x-1.01) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Display
gl: Visualización

en: Embedded
gl: Incrustado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Permitted upload file extensions
gl: Extensions de ficheiros permitidas para subir

en: Popup
gl: Emerxente
