VideoField (6.x-1.01) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Display
ja: 表示

en: Embedded
ja: 埋め込み

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Popup
ja: ポップアップ
