VideoField (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Video Upload
hu: Videó feltöltés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Permitted upload file extensions
hu: Feltöltött fájlok engedélyezett kiterjesztései

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
hu: Kiterjesztések amiket a felhasználó a feltöltésnél használhat. A kiterjesztéseket szóközzel kell elválasztani és nem kell előttük pontot alkalmazni. Üresen hagyva bármilyen kiterjesztés feltöltését engedélyezi.

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Popup
hu: Felugró
