VideoField (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Display
lt: Rodymas

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek
