VideoField (6.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Display
eu: Bistaratu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg
