VideoField (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Embedded
pl: Osadzony

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Permitted upload file extensions
pl: Rozszerzenia plików dozwolone do wysłania na serwer

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
pl: Rozszerzenia, jakie użytkownik będzie mógł załadować na serwer z pomocą tego pola. Oddzielaj kolejne rozszerzenia spacją i nie wprowadzaj kropek. Pozostaw puste aby pole przyjmowało dowolne rozszerzenie.

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Popup
pl: wyskakujący
