VideoField (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Display
sv: Visa

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
sv: Din webbläsare kan inte visa detta multimediainnehållet.

en: Link to Flash player download
sv: Länk till nedladdningssida för Flash Player

en: Download the latest Flash player
sv: Ladda ned senaste Flash Player

en: Link to Macromedia Shockwave Player Download Page
sv: Länk till nedladdningssida för Macromedia Shockwave Player

en: Download latest Shockwave Player
sv: Ladda ned senaste Shockwave Player

en: Link to QuickTime Download Page
sv: Länk till nedladdningssida för QuickTime

en: Download latest Quicktime Player
sv: Ladda ned senaste Quicktime Player

en: Link to Real
sv: Länk till Real

en: Download latest Realmedia Player
sv: Ladda ned senaste Realmedia Player

en: Link to Windows Update
sv: Länk till Windows Update

en: Download latest Windows Media Player
sv: Ladda ned senaste Windows Media Player

en: Link to java.com
sv: Länk till java.com

en: Download Java
sv: Ladda ned Java

en: Problems viewing videos?
sv: Problem att visa videor?

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Permitted upload file extensions
sv: Tillåtna filändelser för uppladdningar.

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
sv: Ändelser en användare kan ladda upp till detta fält. Separera ändelser med ett mellanslag och inkludera inte den inledande punkten. Om fältet lämnas blankt kommer detta tillåta användare att ladda upp filer med alla ändelser.

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Link to DivX Download Page
sv: Länk till nedladdningssida för DivX

en: Download latest DivX Web Player
sv: Ladda ned senaste DivX Web Player
