VideoField (6.x-1.31) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Permitted upload file extensions
da: Tilladte filendelser

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
da: Filendelser som brugeren kan uploade til dette felt. Adskil endelser med mellemrum og udelad punktummet. Lad feltet stå tomt for at lade brugerne uploade filer med alle endelser.

en: 1 year | @count years
da[0]: 1 år
da[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
da[0]: 1 uge
da[1]: @count uger

en: 1 min | @count min
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 sec | @count sec
da[0]: 1 sek
da[1]: @count sekunder
