VideoField (6.x-1.31) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Permitted upload file extensions
el: Επιτρεπτές επεκτάσεις ονομάτων αρχείων

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
el: Επεκτάσεις (αρχείων) που μπορεί ένας χρήστης να αποστείλει για αυτό το πεδίο. Ξεχωρίστε τις επεκτάσεις με κενά χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία στην αρχή. Αν το αφήσετε κενό, θα επιτραπεί στους χρήστες να αποστείλουν ένα αρχείο με οποιαδήποτε επέκταση.

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα
