VideoField (6.x-1.31) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
uk: Ваш браузер не здатний відтворювати мультимедія контент.

en: Link to Windows Update
uk: Перейти на Windows Update

en: Download latest Windows Media Player
uk: Завантажити останню версію Windows Media Player

en: Problems viewing videos?
uk: Проблема з переглядом відео?

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Permitted upload file extensions
uk: Припустимі розширення файлів для завантаження

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
uk: Розширення файлів, які може відвантажувати користувач у це поле. Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням. Якщо поле залишити порожнім, користувачі зможуть відвантажити файли з будь-якими розширеннями.

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: Download the plug-in for Firefox
uk: Завантажити додаток для Firefox
