VideoField (6.x-1.32) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 week | @count weeks
oc[0]: @count setmana
oc[1]: @count setmanas
