VideoField (6.x-1.34) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Permitted upload file extensions
hr: Dopuštene nastavci datoteka za otpremu

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
hr: Nastavci koje korisnik može otpremiti u ovo polje. Razdvojite nastavke s praznim poljem i ne uključujte vodeću točku. Ukoliko ostavite praznim, korisnici će moći otpremiti datoteke s bilo kojim nastavkom.

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi
