VideoField (6.x-1.34) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: General Settings
ro: Setări generale

en: 1 year | @count years
ro[0]: un an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: o săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec
