VideoField (6.x-1.35) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Problems viewing videos?
bg: Проблеми с видеото?

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.
