VideoField (6.x-1.35) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Your browser is not able to display this multimedia content.
pt: Seu navegador não é capaz de exibir esse conteúdo multimídia.

en: Problems viewing videos?
pt: Você está com problemas para assistir aos vídeos?

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Permitted upload file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
pt: Extensões de arquivo que um usuário pode enviar neste campo. Separe cada extensão com um espaço e não inclua o ponto (.). Se você deixar esse campo em branco, os usuários vão poder subir arquivos de qualquer extensão.

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
pt[0]: 1 semana
pt[1]: @count semanas

en: 1 min | @count min
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 sec | @count sec
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos
