VideoField (6.x-1.35) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Permitted upload file extensions
sk: Povolené prípony nahratého súboru

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
sk: Prípony, ktoré môže používateľ nahrať do tohto poľa. Oddeľte prípony medzerou a nezadávajte začiatočnú bodku. Ponechajte prázdne, pokiaľ chcete povoliť používateľovi nahrať súbor s ľubovoľnou príponou.

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s
